اسپری زیرزبانی نیتروگلیسرین به زودی وارد بازار می‌شود

مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان درسا دارو، با بیان اینکه هم اکنون بیش از 70 قلم دارو و مکمل تغذیه‌ای توسط این شرکت تولید و در سراسر کشور عرضه شده است، گفت: اسپری زیرزبانی نیتروگلیسرین، که یکی از داروهای حیاتی مورد نیاز بیماران اورژانس و قلبی است به زودی وارد بازار خواهد شد.
دکتر امیر اسماعیل ثقفی‌نیا مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان درسا دارو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علم و فناوری ایسکانیوز، با اشاره به فعالیت‌های این شرکت اظهار کرد: این شرکت دانش‌بنیان از معدود شرکت‌های دارویی است که با رعایت اصول و استانداردهای تولید محصولات دارویی موفق به اخذ گواهی GMP در محصولات دارویی (جامد

ادامه مطلب

تقدیر درسا دارو از مدیران برتر شرکت تجهیزگران طب نوین

شرکت درسا دارو در همایش سالانه مدیران و سرپرستان فروش شرکت تجهیزگران طب نوین حضوری فعال داشت. در همایش مذکور که در تاریخ 18 دی ماه 98 در هتل المپیک تهران برگزار شد، آخرین برنامه های فروش و توسعه بازار تامین کنندگان شرکت توزیع مذکور ارائه گردید. در این مراسم از زحمات ارزشمند روسای مراکز توزیع شرکت تجهیزگران طب نوین توسط شرکت درسا دارو تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب

تقدیر درسا دارو از تلاش گران شرکت پخش دارو بهداشت شفا آراد

شرکت درسا دارو از همراهی و همدلی سرپرستان فروش و فروشندگان شرکت شفا آراد تقدیر نمود. در همایش سالانه سرپرستان فروش و فروشندگان شرکت دارو بهداشت شفا آراد که در تاریخ 12 دی ماه 98 در جزیره کیش برگزار شد، از زحمات ارزشمند مراکز و فروشندگان برتر آن شرکت در زمینه فروش هدفمند داروهای درسا دارو تقدیر گردید.

ادامه مطلب

شرکت درسا دارو در همایش کشوری "مامایی و سلامت زنان" حضوری فعال داشت.

این همایش که به مناسبت 100 سال مامایی آکادمیک در ایران توسط دانشکده پرستاری مامایی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با هدف ارائه آخرین یافته های علمی مرتبط با محورهای کنگره با حضور دانشجویان، محققین، و دانشگاهیان در تاریخ های 20 و 21 آذر ماه 1398 در محل سالن ابن سینا مشهد برگزار شد، فرصت مناسبی برای ارائه آخرین دستاوردهای شرکت دانش بنیان درسا دارو در حوزه تخصصی زنان و مامایی بود.

شرکت داروسازی درسا دارو یکی از شرکت های دانش بنیان موفق و آغازگر تولید مکمل های حاوی ید در کشور است که در این نمایشگاه مورد استقبال ویژه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

ادامه مطلب

حضور موفق شرکت درسا دارو در شانزدهمین همایش علوم دارویی ایران

شرکت داروسازی درسا دارو در شانزدهمین همایش علوم دارویی ایران حضوری فعال و چشمگیر داشت.

همایش علوم دارویی ایران ( Iranian Pharmaceutical Sciences Congress ( IPSC  که هر دو سال یک بار به میزبانی یکی از دانشکده های داروسازی کشور برگزار می شود امسال به میزبانی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه چهارشنبه 15 آبان ماه با حضور معاون محترم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هتل پارسیان کرمانشاه آغاز به کار کرد و تا 17 آبان ماه، پذیرای بیش از 600 نفر از متخصصین داروسازی کشور و دانشجویان داروس

ادامه مطلب

تقدیر ویژه متخصصین زنان از شرکت داروسازی درسا دارو در پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران

شرکت داروسازی دانش بنیان درسا دارو در پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران با محور اصلی سلامت زنان که از 16 تا 19 مهر ماه 98 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرکز همایش های رازی برگزار گردید ، میزبان متخصصان زنان و مامایی بود وجدیدترین محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی نمود.

ریاست امسال این کنگره، که همه ساله توسط انجمن متخصصان زنان و مامایی ایران برگزار می شود، بر عهده آقای دکتر عبدالرسول اکبریان بود. برگزاری پنل ها و سخنرانی های تخصصی در حوزه سلامت زنان و بارداری، ویدئو ژورنال ها، کارگاهها و سمینارها و نمایشگاه جانبی از بخشها

ادامه مطلب

حضور پررنگ شرکت داروسازی درسا دارو در پنجمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما 2019)

شرکت داروسازی دانش بنیان درسا دارو در پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما 2019 حضوری فعال داشت.

در این رویداد بزرگ دارویی کشور که از تاریخ 2 تا 4 مهر 98 در محل مصلی امام خمینی برگزار شد، جمعی از مسئولین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیران ارشد هلدینگ های بزرگ دارویی کشور، مدیران و متخصصین تولیدکننده دارو و مواد اولیه دارویی، بازرگانان، صاحبان صنایع مواد اولیه ، بسته بندی و ماشین آلات داروسازی حضور داشتند و از نزدیک در جریان آخرین دستاوردهای صنایع داروسازی کشور قرار گرفتند.

ادامه مطلب


حضور فعال درسا دارو در همایش علمی داروسازان ایران

شرکت داروسازی درسا دارو در هجدهمین همایش سالیانه انجمن علمی داروسازان ایران حضوری فعال داشت.

در این همایش که با 15 امتیاز بازآموزی از تاریخ 2 تا 4 شهریور 98، با حضور بیش از 1500 نفر از داروسازان سراسر کشور، در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، شرکت دانش بنیان درسا دارو، جدیدترین محصولات خود را به متخصصین جامعه داروسازی کشور معرفی نمود.

 همایش سالیانه داروسازان کشور که همه ساله توسط انجمن علمی داروساز

ادامه مطلب

درسا دارو به عنوان تنها تولید کننده بالک نیتروگلیسرین دارویی در ایران و خاور میانه در جمع متخصصین قلب کشور حاضر شد

شرکت داروسازی درسا دارو حامی بیستمین کنگره سالیانه تازه های قلب و عروق بود.

در این همایش که از تاریخ 29 مرداد تا 1 شهریور98، با حضور اکثر متخصصین و فوق تخصص های قلب و عروق سراسر کشور، در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، شرکت دانش بنیان درسا دارو، جدیدترین محصولات خود در زمینه بیماری های قلب و عروق (قرص های متوپرولول تارترات 50 ، پروپرانولول 10 و 20 و 40 ، قرص روزانا®(رزوواستاتین) 20،10،5و40)را  معرفی نمود.

پیش از این بسته بندی اختصاری Alu-Alu قرص های آهسته رهش ادامه مطلب


قرص مولتی ویتامین پریناتال آی ویتا در شیراز نیز مورد اقبال قرار گرفت

همایش یک روزه متخصصین زنان و زایمان استان فارس توسط انجمن متخصصین و زنان و زایمان استان فارس در تاریخ 24/5/98 در هتل رویال شیراز برگزار شد. در این همایش که با حمایت شرکت دانش بنیان درسا دارو برگزار شد، آخرین دستاوردهای علمی محققین جامعه علمی در زمینه لزوم مکمل یاری ید در دوران بارداری و شیردهی توسط آقای دکتر امیرعباس مومنان، عضو پژوهشکده غدد و متابولیسم دانشگاه شهید بهشتی به صورت سخنرانی جامع ارائه گردید.  

ید عنصری ضروری برای رشد و تکامل سلول های عصبی و موثر در جلوگیری از عقب ماندگی های ذهنی و افزایش ضریب ه

ادامه مطلب

استقبال متخصصین زنان از قرص مولتی ویتامین پریناتال آی ویتا در همایش یک روزه بیمارستان آرش

همایش یک روزه زایمان فیزیولوژیک توسط انجمن متخصصین و زنان و زایمان، با ریاست سرکار خانم دکتر پیرجانی و با حضور سرکار خانم دکتر حنتوش زاده در تاریخ 11/5/98 در سالن آمفی تاتر بیمارستان آرش تهران برگزار شد. در این همایش که با حمایت شرکت دانش بنیان درسا دارو برگزار شد، آخرین دستاوردهای علمی محققین جامعه علمی در زمینه لزوم مکمل یاری ید در دوران بارداری و شیردهی توسط آقای دکتر سعید صادقیان، متخصص تغذیه و عضو کمیته کشوری مکمل یاری به صورت سخنرانی جامع ارائه شد.  

ید عنصری ضروری برای رشد و تکامل سلول های عصبی و موثر

ادامه مطلب

ضرورت تجویز قرص های مکمل حاوی ید به متخصصین زنان بیمارستان امام یادآوری شد

در جلسه سخنرانی که در تاریخ 25/4/98 در آمفی تاتر بیمارستان امام خمینی تهران برگزار شد، آخرین دستاوردهای علمی محققین تغذیه و بارداری در زمینه لزوم مکمل یاری ید در دوران بارداری و شیردهی بررسی گردید. در این جلسه که با سخنرانی آقای دکتر سعید صادقیان، متخصص تغذیه و عضو کمیته کشوری مکمل یاری برگزار شد، بیش از 50 نفر از پزشکان و متخصصین زنان و دستیاران زنان حضور داشتند.

ید عنصری ضروری برای رشد و تکامل سلول های عصبی و موثر در جلوگیری از عقب ماندگی های ذهنی و افزایش ضریب هوشی نوزادان است

ادامه مطلب

جلسه هم اندیشی در مورد مکمل یاری ید در زنان باردار در مرکز ناباروری رویان برگزار شد

در جلسه سخنرانی که در تاریخ 17/4/98 در آمفی تاتر مرکز ناباروری رویان برگزار شد، آخرین دستاوردهای علمی محققین جامعه علمی در زمینه لزوم مکمل یاری ید در دوران بارداری و شیردهی بررسی گردید. در این جلسه که با سخنرانی استاد دکتر حسین دلشاد، عضو هیئت علمی مرکز غدد و متابولیسم دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، بیش از 40 نفر از پزشکان و متخصصین زنان حضور داشتند.

ید عنصری ضروری برای رشد و تکامل سلول های عصبی و موثر در جلوگیری از عقب ماندگی های ذهنی و افزایش ضریب هوشی نوزادان ا

ادامه مطلب

معرفی جدیدترین قرص های مکمل غذایی درسا دارو به پزشکان عمومی کشور

شرکت داروسازی درسا دارو در پانزدهمین کنگره سالیانه پزشکان عمومی حضوری فعال داشت.

در این همایش که از تاریخ 12 تا 14 تیر98، با حضور بیش از 1000 نفر از پزشکان عمومی و متخصص سراسر کشور، در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، شرکت دانش بنیان درسا دارو، جدیدترین محصولات خود (قرص مولتی ویتامین مینرال حاوی ید با نام تجاری آی ویتا و قرص ویتامینD3   1200 و 2000 واحدی) را به جامعه پزشکان عمومی کشور معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت درسا دارو،

ادامه مطلب

رونمایی از دو مکمل غذایی شرکت درسا دارو در دهمین همایش داروسازان بالینی

شرکت داروسازی درسا دارو در دهمین همایش داروسازان بالینی حضوری فعال داشت.

در این همایش که از تاریخ 29 تا 31 خرداد 98، با حضور بیش از 1000 نفر از داروسازان سراسر کشور، در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، شرکت دانش بنیان درسا دارو، جدیدترین محصولات خود (قرص مولتی ویتامین مینرال حاوی ید با نام تجاری آی ویتا و قرص ویتامینD3   1200 و 2000 واحدی) را به متخصصین داروساز کشور معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی ش

ادامه مطلب

یک روز به یاد ماندنی درسا دارو با متخصصین زنان استان خراسان

شرکت داروسازی درسا دارو اسپانسر همایش یک روزه اختلالات کف لگن مشهد بود.

در این همایش یک روزه که در تاریخ 23 خرداد 98، با حضور حدود 100 نفر از متخصصین زنان و زایمان استان خراسان، در سالن ابن سینای بیمارستان امام رضای مشهد برگزار شد، شرکت دانش بنیان درسا دارو، به عنوان نخستین تولید کننده قرص یدوفولیک در کشور، حضور داشت و با افتخار مکمل ید دار جدید خود برای تکمیل نیاز مادران را با نام آی ویتا معرفی کرد. جدیدترین محصولات خود (قرص مولتی ویتامین مینرال حاوی ید با نام تجاری آی ویتا و قر

ادامه مطلب

مولتی ویتامین ویژه بانوان ایرانی به تولید انبوه رسید

در سال رونق تولید، برای نخستین بار در ایران، با همت محققان و متخصصین پزشکی و داروسازی کشور، قرص مکمل مولتی ویتامین مینرال حاوی ید، ویژه دوران بارداری و شیردهی ،توسط یک شرکت داروسازی دانش‌بنیان تولید و در سراسر کشور توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت درسا دارو، فرمولاسیون اختصاصی این محصول به پیشنهاد اساتید دانشگاه و پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بر اساس مطالعات گسترده بر روی نوع و کیفیت تغذیه بانوان ایرانی (میانگین فلات قاره ایران) طراحی شده و با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی و پس از گذراندن آزمایشات ک

ادامه مطلب