مکمل های ید دار درسا دارو مورد استقبال ویژه کنگره بین المللی انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران قرار گرفت.

شرکت درسا دارو به عنوان اولین تولیدکننده مکمل های تغذیه ای ید دار در کشور در کنگره متخصصین زنان و زایمان کشور حضوری فعال داشت. در این کنگره که پس از وقفه 2 ساله ناشی از پاندمی کووید-19 از تاریخ 5 تا 8 خرداد در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران برگزار گردید، بیش از 600 نفر از متخصصین زنان و زایمان از سراسر کشور به بحث و تبادل نظر در خصوص تازه ترین مباحث روز حوزه بیماری های زنان و زایمان پرداختند.

با توجه به نقش ضروری و اهمیت تامین ید کافی در دوران بارداری جهت تامین سلامت جسمی و ذهنی جنین و افزایش بهره هوشی نوزادان و نقش بی بدیل متخصصین زنان و زایمان در تجویز به موقع مکمل یدوفولیک برای مادران، این کنگره فرصت مناسبی برای دریافت بازخورد متخصصین از دو محصول حاوی ید شرکت درسا دارو، قرص یدوفولیک® و قرص مولتی ویتامین پریناتال آی ویتا®، بود.    

از نکات قابل توجه این همایش استقبال متخصصین زنان و زایمان از قیمت و نیز ترکیب و مقادیر ید، املاح و ویتامین های موجود در قرص آی ویتا بود که بر اساس تحقیقات گسترده بر روی الگوی تغذیه بانوان ایرانی فرموله شده است.

در پایان این کنگره، لوح سپاس انجمن متخصصین زنان و زایمان توسط هیئت مدیره محترم این انجمن به نمایندگان شرکت درسا دارو اهدا شد.